Makijaż karnawałowy

Wielkimi krokami zbliża się okres zabaw karnawałowych. To czas, w którym każda kobieta chce wyglądać pięknie i zobaczyć zachwyt w oczach swojego mężczyzny.
Jednym z ważniejszych elementów wizerunku na balu będzie strój. Sprawdzą się wszelkiego rodzaju suknie z połyskliwych materiałów, brokaty i jedwabie. W modzie są również koronki. Jednak nawet najpiękniejsza kreacja nie będzie robiła wrażenia, jeśli twarz pozostanie nieumalowana.
Jaki zatem makijaż wybrać aby zachwycić wszystkich na balu?
Podstawą powinna być nieskazitelna, porcelanowa cera. Taki efekt osiągniemy używając odpowiednio dobranego podkładu oraz dopasowanego kolorystycznie korektora, który pomoże zakryć wszelkie niedoskonałości. Tak przygotowaną skórę dobrze jest przypudrować, pudrem sypkim, za pomocą pędzla. Dzięki temu make-up pozostanie przez dłuższy czas w stanie nienaruszonym.
W makijażu wieczorowym główną rolę powinny odgrywać oczy. Świetnie sprawdzi się tutaj tak zwane smokey eye. Oko stanie się większe i będzie sprawiać wrażenie bardziej otwartego. Jeszcze lepszy efekt osiągniemy rysując dodatkowo kreskę na górnej powiece.
Usta powinny być wyraźnie i starannie pomalowane szminką dobraną tonalnie do koloru makijażu oczu.

Poprzedni post Jak zacząć biegać?
Następny post Urządzamy sypialnię w stylu Hampton.

Jeden komentarz w temacie “Makijaż karnawałowy

Dodaj komentarz