Akcesoria dla małych psów

Pakowanie prezentów dla niektórych jest zmorą, a dla innych przyjemnością akcesoria dla małych psów. Jedni twierdzą, że zajmuje im to za dużo czasu, a z kolei inni mogą to robić godzinami i sprawia im to przyjemność.
Jeżeli jesteśmy w tej pierwszej grupie to warto przed rozpoczęciem pakowania upominków zaopatrzyć się w kilka przydatnych akcesoriów.
Do szybkiego i przede wszystkim ładnego zapakowania prezentu potrzebujemy akcesoria dla małych psów – szarego papieru prezentowego, czarnego flamastra, wstążki, nożyczek i taśmy bezbarwnej.

Szary papier jest bardzo uniwersalny, nawet jeżeli zostanie możemy wykorzystać go podczas innej okazji, nie zmarnuje się i przyda! Na początku schludnie i estetycznie pakujemy nasz podarunek w papier, przed tym odmierzamy ile go tak naprawdę nam potrzeba.
Następnie czarnym flamastrem rysujemy kropeczki na papierze, akcesoria dla małych psów piszemy co tylko chcemy i czekamy do wyschnięcia – dzięki temu prezent będzie dodatkowo oryginalnie zapakowany!
Później owijamy wstążką , klasycznie na krzyż, prezent i zawiązujemy w kokardkę!
Gwarantuję, że prezent będzie wyglądał oryginalnie, a rozpracowywanie jak go zapakować nie zajmie nam akcesoria dla małych psów zbyt wiele czasu.

A co jeżeli jesteśmy bardziej wymagającymi osobami?

W Internecie roi się od różnych propozycji, szczególnie na Pinterest możemy zobaczyć różnie inspirację. Bardzo ciekawym pomysłem jest jeszcze bardziej pracochłonne udekorowanie brązowego papieru. Warto zaopatrzyć się w kolorowe flamastry, wzorki, może naklejki, dodatkowo możemy wybrać akcesoria dla małych psów jakiś kolorowy papier. Te ręcznie robione rysunki, nawet jeżeli nie mamy talentu plastycznego, wyglądają dużo lepiej od zwykłego papieru we wzorki. Dodatkowo kolorowe flamastry umożliwią nam jeszcze więcej możliwości! Jeżeli to podarunek dla dzieci – kolorowe naklejki z ulubionymi postaciami sprawdza się idealnie. Osoby bardziej kreatywne mogą pokusić się o zrobienie z prezentu prawdziwego arcydzieła np. odrysowując, czy też tworząc bardziej wymyślne kształty na papierze.

Warto czasem postarać się o ładne zapakowanie prezentu akcesoria dla małych psów – wtedy nawet sam w sobie cieszy obdarowaną przez nas osobę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *