Płytki Pamesa – szyk i elegancja w Twoim domu

Pamesa to firma, która należy do czołówki hiszpańskich producentów wyrobów glazurniczych. Jest to szczególnie doceniana marka na polskim rynku wnętrzarskim, gdyż produkty firmy wyróżniają się nie tylko klasą i elegancją, ale i wysoką jakością. Płytki hiszpańskiego giganta odporne są bowiem na negatywny wpływ czynników zewnętrznych, dzięki czemu nie ścierają się i są idealnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia – salonu, kuchni czy łazienki. Firma Pamesa w swoim bogatym asortymencie oferuje szeroki wybór płytek wykonanych z różnych materiałów, takich jak glazura, tarakota czy gres. Ich formaty również są bardzo różnorodne, znajdziemy tam płytki w rozmiarach od 20×20 do 60×120, co pozwoli jeszcze bardziej dopasować produkt do swoich potrzeb oraz spersonalizować pomieszczenia w swoim domu nadając im wyjątkowy charakter.

Płytki Pamesa sa przeznaczone do pokrycia podłogi i ścian. Warto przyjrzeć się bogatej ofercie firmy, która już lata temu stała się tradycją na rynku wnętrzarskim.

Płytki Pamesa w kuchni

Kuchnia to pomieszczenie, gdzie często dochodzi do wszelkich zabrudzeń wskutek eksperymentów kulinarnych czy po prostu faktu, że to pomieszczenie w którym spożywa się posiłki. Zaleca się zatem wybrać płytki, które będą przede wszystkim łatwe w czyszczeniu. W ofercie firmy Pamesa możemy znaleźć płytki stworzone między innymi z marmuru i kamienia, które idealnie nadadzą się jako pokrycie ściany w kuchni. Płytki Pamesa są odporne na plamienie, co oznacza, że w niezwykle prosty sposób można usunąć z nich wszelkie zanieczyszczenia. Są też odporne na zmianę temperatur oraz wykazują się twardością i niezwykłą wytrzymałością.

Płytki Pamesa w łazience

Łazienka, podobnie jak kuchnia jest pomieszczeniem, gdzie woda często ląduje na ścianach i podłodze, a nawet suficie. Warto przyjrzeć się płytkom Pamesa, gdyż firma ma w swoim asortymencie oferuje szeroki wybór płytek łazienkowych, które występują w różnych wersjach kolorystycznych oraz wzorach. Pokrycie ścian płytkami Pamesa w kolorze jasnym z pewnością nada pomieszczeniu przestronności oraz powiększy je optycznie. Łazienka będzie sprawiała także silne wrażenie czystości i świeżości, co jest bardzo wskazane biorąc pod uwagę funkcję tego konkretnego pomieszczenia.

Wybór białych płytek Pamesa jeszcze bardziej wzmocni wrażenie świeżości, nadając łazience wręcz sterylnego wyglądu. Kojarzyć się to może z zimowym krajobrazem. Firma oferuje także szeroki wybór ciekawych wzorów pokrywających płytki. Możesz trochę zaszaleć i dodać łazience kolorowych akcentów.

Płytki Pamesa w salonie

Salon to wizytówka domu. To w tym pomieszczeniu przyjmujesz gości i wyrażasz siebie za pomocą wystroju i urządzenia pokoju. Wybór mebli i dodatków w formie np. zasłon czy lamp dodają klimatu pomieszczeniu, jednak bardzo ważne są także ściany. Firma Pamesa oferuje również płytki do salonu. Jeśli chcesz nadać wnętrzu przytulnej atmosfery i szukasz płytek imitujących drewno to dobrze trafiłeś. Znajdziesz tutaj między innymi tego rodzaju płytki. Płytki Pamesa występują również w różnych formatach, a także wzorach, co pozwoli Ci nadać salonowi osobistego charakteru i wyrazić Twoją osobowość.

Bardziej nowoczesnym rozwiązaniem jest wybór płytek Pamesa, które przypominają cegłę lub ścianę zewnętrzną domu. Takie zastosowanie płytek nadaje pomieszczeniu bardziej nowatorskiego charakteru.

Ciekawą opcją jest pokrycie ścian i podłogi tym samem rodzajem płytek Pamesa. Pomieszczenie optycznie się powiększy oraz zyska klasę i wyjątkowy styl. Należy jednak pamiętać o tym, aby zachować umiar. Wszystkie powierzchnie pokryte tą sama płytką mogą się wydać przytłaczające.

Płytki Pamesa to gwarancja jakości

Wybierając płytki Pamesa otrzymujesz gwarancję, że dostaniesz wysokojakościowy, trwały, odporny na ścieranie i wyjątkowo zaprojektowany produkt specjalnie dla Ciebie. Firma Pamesa jest symbolem luksusu i najwyższej jakości, dlatego zyskała zaufanie szerokiego grona klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *