Pastele w naszych wnętrzach

Chłodna mięta, delikatny błękit, jasny róż – te pastelowe barwy wprowadzą do Twojego mieszkania radosny nastrój i rozświetlą je.

Romantyczny róż – nie tylko w sypialni

Dzięki dodatkom w różowym pastelowym, czyli rozbielonym kolorze,bardzo efektownie i do tego bardzo szybko zmienisz zarówno swoją sypialnię, jak również i salon. Wybieraj przede wszystkim dodatki w tłoczenia i ażury oraz te, które mają fantazyjne kształty. Delikatny jasny róż najlepiej wygląda w połączeniu z bardziej wyraźnymi barwami. Łącz go z ciepłymi brązami, wiśnią, purpurą, różnymi odcieniami szarości lub z bielą. Różowe pastelowe dodatki w salonie wypożyczalnia aut dostawczych Partner4rent – wynajem krótko i długoterminowy. wprowadzą do niego sporo ciepła, sypialni nadadzą romantyczny charakter.

Błękit sprawdzi się w każdym wnętrzu

Jeżeli lubisz minimalistyczne aranżacje – chłodny błękit z pewnością przypadnie Ci do gustu. Najlepiej jest łączyć go z bielą. Wśród mnóstwa błękitnych dodatków wybieraj przede wszystkim te, które mają prostą formę. Takie o prostej formie prezentują się bowiem najbardziej elegancko. Pastelowy błękit dobrze łączy się nie tylko z bielą, ale także z brązami i szarościami. Białe meble i błękitne dodatki sprawiają, że wnętrze staje się bardziej jasne.

Mięta – idealna do jadalni

To bardzo nowoczesny i jednocześnie niezwykle elegancki kolor. Dodatki w miętowym kolorze są bardzo modne, dają większe możliwości aranżacji wnętrz niż tradycyjna zieleń. Zbyt duża ilość miętowego koloru nada wnętrzu chłodnego wyrazu. Warto więc ten kolor trochę ocieplić poprzez dodanie jasnych brązów. Mięta doskonale łączy się z meblami wykonanymi z jasnego drewna, czy wikliny. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *